Společnosť InLED

Ve společnosti InLED s.r.o. věříme v sílu spolupráce a důležitost obchodních partnerství. Naší snahou je vytvořit pro zákazníky co nejefektivněji osvětlení.

Jsme mladá dynamická firma, která přišla s nápadem, jak proměnit otázku úsporného osvětlení na realitu. Vznikly jsme spojením lidí, kteří mají 25-leté podnikatelské zkušenosti, s mladými inovátory, kteří se snaží vyřešit problematiku osvětlení a jeho dopadu na životní prostředí.

Naša vízia

Naším cílem je nabízet zákazníkům inovativní řešení v jakékoliv oblasti osvětlení. V dnešní době je osvětlení nedílnou součástí našeho každodenního života. Naší vizí je dělat jej kvalitně a s ohledem na životní prostředí.

Garance kvality

Při vývoji našich produktů se zaměřujeme na výrobu širokého spektra kvalitních LED svítidel. Díky garantované kvalitě poskytovaných služeb, produktů a zákaznického servisu si budujeme vaši důvěru.

Slovenské produkty

Naše svítidla vyrábíme na západním Slovensku, přesněji v Senci. Z těch nejlepších komponentů vytváříme rozsáhlý sortiment, často šitý zákazníkovi na míru. Naší prioritou je spokojenost zákazníka.

Historie

Vytvořit inovativní společnost s dobrým zázemím trvalo roky. No jak říká jednatel společnosti InLED, Ing. Jozef Glavanič,

"my nikdy nebudeme spokojeni, a to nás pohání vpřed".

Více se dozvíte přímo ve videu

Napište nám

Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem. Napište nám, případně nás navštivte. U šálku dobré kávy se dohodneme na další spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Ing. Jozef Glavanič

Ing. Jozef Glavanič

Jednatel

+421 905 150 910

jozef@inled.sk

InLED na Instagrame #inled_lighting

Tato stránka používá soubory cookies, které nám umožňují identifikovat zlepšení našich služeb. Více info