Společnosť InLED

Ve společnosti InLED s.r.o. věříme v sílu spolupráce a důležitost obchodních partnerství. Naší snahou je vytvořit pro zákazníky co nejefektivněji osvětlení.

Jsme mladá dynamická firma, která přišla s nápadem, jak proměnit otázku úsporného osvětlení na realitu. Vznikli jsme spojením lidí, kteří mají 25leté podnikatelské zkušenosti, s mladými inovátory, kteří se snaží vyřešit problematiku osvětlení a jeho dopadu na životní prostředí.

Naše vize

Našim cílem je nabízet zákazníkům inovativní řešení v jakékoliv oblasti osvětlení. V dnešní době je osvětlení nedílnou součástí našeho každodenního života. Naší vizí je dělat ho kvalitně a s ohledem na životní prostředí.

Garance kvality

Při vývoji našich produktů se zaměřujeme na výrobu širokého spektra kvalitních LED svítidel. Díky garantované kvalitě poskytovaných služeb, produktů a zákaznického servisu si budujeme vaši důvěru.

Slovenské produkty

Naše svítidla vyrábíme na západním Slovensku, přesněji v Senci. Z těch nejlepších komponentů vytváříme rozsáhlý sortiment, často šitý zákazníkovi na míru. Naší prioritou je spokojenost zákazníka.

Historie

Vytvořit inovativní společnost s dobrým zázemím trvalo roky. Jak ale říká jednatel společnosti InLED, Ing. Jozef Glavanič,

"my nikdy nebudeme spokojení, a to nás pohání vpřed".

Více se dozvíte přímo ve videu

Napište nám

Staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem. Napište nám, případně nás navštivte. U šálku dobré kávy se dohodneme na další spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Tato stránka používá soubory cookies, které nám umožňují identifikovat zlepšení našich služeb. Více info