Společnosť InLED

Ve společnosti InLED s.r.o. věříme v sílu spolupráce a důležitost obchodních partnerství. Naší snahou je vytvořit pro zákazníky co nejefektivněji osvětlení.

Jsme mladá dynamická firma, která přišla s nápadem, jak proměnit otázku úsporného osvětlení na realitu. Vznikli jsme spojením lidí, kteří mají 25leté podnikatelské zkušenosti, s mladými inovátory, kteří se snaží vyřešit problematiku osvětlení a jeho dopadu na životní prostředí.

Naše vize

Našim cílem je nabízet zákazníkům inovativní řešení v jakékoliv oblasti osvětlení. V dnešní době je osvětlení nedílnou součástí našeho každodenního života. Naší vizí je dělat ho kvalitně a s ohledem na životní prostředí.

Garance kvality

Při vývoji našich produktů se zaměřujeme na výrobu širokého spektra kvalitních LED svítidel. Díky garantované kvalitě poskytovaných služeb, produktů a zákaznického servisu si budujeme vaši důvěru.

Slovenské produkty

Naše svítidla vyrábíme na západním Slovensku, přesněji v Senci. Z těch nejlepších komponentů vytváříme rozsáhlý sortiment, často šitý zákazníkovi na míru. Naší prioritou je spokojenost zákazníka.

Historie

Vytvořit inovativní společnost s dobrým zázemím trvalo roky. Jak ale říká jednatel společnosti InLED, Ing. Jozef Glavanič,

"my nikdy nebudeme spokojení, a to nás pohání vpřed".

Více se dozvíte přímo ve videu

Napište nám

Staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem. Napište nám, případně nás navštivte. U šálku dobré kávy se dohodneme na další spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.